Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

sobota, 1 marca 2014

Podsumowanie - luty 2014.

Niestety musimy przyznać, że w lutym blog troszeczkę się zakurzył. Praca oraz nowe obowiązki w Board Times jednak robią swoje ;-) Pierwsza połowa miesiąca przyniosła recenzję Metallum oraz opis naszego planszówkowego weekendu. Poza tym, kontynuując temat wariantów do gier, przetłumaczyliśmy zasady gry dwuosobowej do Hotel Samoa. Przed walentynkami mogliście poznać nasze top 10 gier, w które najlepiej gra się we dwoje. Dopiero pod koniec miesiąca na Board Times pojawiły się wspominki i analiza Magicznego Miecza.

Co w marcu?

 

Na pewno w najbliższym czasie u nas na blogu pojawią się rozważania na temat obsługi klienta w Polsce i za granicą. Jeśli zaś chodzi o recenzję, to na Board Times czeka na publikację opis gry Poseidon. W przygotowaniu jest Spyrium oraz Neuroshima Hex 3.0. Być może doczekacie się recenzji jakieś gry o zombie, ale to wszystko, jak zwykle, będzie zależało od czasu.
Oczywiście może zaskoczymy was jakimś felietonem lub recenzją zupełnie innej gry, niż mieliśmy w planach :-) Powyżej po prostu znajdują się najprawdopodobniejsze tytuły publikacji. Jak zwykle dziękujemy wszystkim czytelnikom za śledzenie bloga.
for2players

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz