Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

Partnerstwo

Poniżej przedstawiamy kilka wariantów współpracy z nami:

DLA SKLEPÓW I WYDAWNICTW:
Z naszej strony możemy zapewnić zamieszczenie informacji o Państwa firmie. Możecie Państwo udostępnić nam kopię recenzencką gry, a my zaznaczymy, iż konkretny produkt pochodzi właśnie od Państwa. Gwarantujemy rozpowszechnienie informacji o danym produkcie na wielu portalach poświęconych grom planszowym. W przyszłości razem z Państwem możemy organizować akcje promocyjne i konkursy, w które postaramy zaangażować naszych czytelników.

DLA PORTALI I BLOGGERÓW:
Jeżeli prowadzisz portal poświęcony planszówkom i jesteś zainteresowany współpracą z nami to napisz do nas. Nasza współpraca może polegać wyłącznie na wymianie linków, jak również prowadzeniu wspólnych przedsięwzięć w celu promowania hobby, jakim są gry planszowe. TUTAJ znajdziecie polecane przez nas strony.

DLA TWÓRCÓW GIER:
Jeżeli tworzysz gry i zastanawiało Ciebie kiedyś, jak Twój projekt skaluje się na dwóch graczy, to możesz śmiało do nas napisać lub wysłać prototyp. Z chęcią go przetestujemy i wyrazimy nasze opinie na jego temat.

Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy z Wami. Jeżeli jesteście zainteresowani to prosimy o KONTAKT.Wówczas, z całą pewnością, dopracujemy wszelkie szczegóły.


WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA:
                                                                                                                                                                                           
WSPÓŁPRACA KRAJOWA: