Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

niedziela, 29 grudnia 2013

PODSUMOWANIE: grudzień 2013

To już pięć miesięcy... Jak ten czas szybko leci! Wydaje nam się, że dopiero zaczęliśmy przygodę z grami planszowymi, a tu blog istnieje już prawie pół roku! No, no... Przecież nie będziemy tutaj się rozpisywać na temat postrzegania czasu. W związku z tym czas na kolejne podsumowanie miesiąca.

Chyba najważniejszą nowiną z działalności tego bloga jest rozpoczęcie współpracy z Board Times. W związku z nią zmienił się format publikowanych tutaj tekstów. Od tej pory piszemy tutaj tylko krótkie spostrzeżenia na temat gier - nazwijmy je pierwszymi wrażeniami (click). Za to na Board Times pojawiają się nasze dłuższe i "głębsze" teksty. W tym miesiącu, we wspomnianym serwisie, mogliście przeczytać o takich rzeczach jak:

Personalizacja w grach planszowych, czyli jak zapanować nad chaosem. - felieton Vivien o tym, iż wszystko co robimy wokół gry (kupujemy koszulki, malujemy elementy, drukujemy dodatkowe rzeczy itp.) jest nazywane personalizacją.
Kilka subiektywnych słów na temat klimatu w grach planszowych. - felieton Jose'go o jego specyficznym postrzeganiu tła/historii/klimatu gry.
Recenzja gry High Frontier - recenzja gry symulującej loty w kosmos. Gra jest bardzo dobra, ale mogłaby skalować się lepiej na dwie osoby lepiej.

Częstotliwość pojawiania się kolejnych naszych tekstów zależy oczywiście od naszego redaktora naczelnego.

O dziwo mniejsza ilość tekstów nie przełożyła się na rzadsze odwiedzanie naszego serwisu. Co ciekawe w grudniu odwiedziła nas rekordowa ilość osób. Naprawdę chcę wierzyć, że większość z nich to nie boty :-) Być może święta też miały wpływ na ilość wyświetleń - w końcu ludzie szukali prezentów dla bliskich. Tak czy siak, bardzo się cieszymy ze wzmożonego zainteresowania naszym blogiem.

Niedługo nowy rok. Mamy naprawdę nadzieję, że sytuacja u nas w firmie się w końcu ustabilizuje i będziemy mieli więcej czasu, choćby na nagrywanie wideo recenzji. Póki co nie chcemy nic zapowiadać i projekt f2p video póki co nadal pozostaje wstrzymany... Być może któregoś dnia Was po prostu zaskoczymy!

W przyszłości powinna na Board Times pojawić się nasza recenzja gry imprezowej oraz gry kooperacyjnej. Postaramy się opisać jeszcze jedną pozycję o budowie miasta oraz o podboju kosmosu. Wszystko tak jak wcześniej wspomnieliśmy zależy od naszego redaktora. O wszystkim będzie informowani tutaj oraz na naszym facebook'owym fanpage'u.

Trzymajcie się ciepło!
for2players


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz