Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

piątek, 27 października 2017

Targi Książki w Krakowie już w ten weekend

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie rozpoczęły się wczoraj i będą trwały aż do niedzieli. Jest to impreza, o sporej różnorodności. Możecie na nich poznać ofertę wydawców z polski i zagranicy. Będziecie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach i panelach dedykowanych branży wydawniczo-księgarskiej. Ponadto zorganizowane zostaną spotkania z autorami, takimi jak Olga Tokarczuk czy Marek Krajewski. Będziecie mogli wziąć udział w wielu konkursach, spektaklach teatralnych i happeningach literackich na terenie Krakowa. Nie zabraknie także planszówek! Kilku z wydawców poinformowało nas, co zaprezentują na targach.

Nasza Księgarnia
27 października o 13 wydawnictwo podsumuje swój pierwszy rok działalności na rynku polskim. Spotkanie odbędzie się sali Lwów A. Oczywiście nie zabraknie prezentacji najnowszych gier tego wydawcy oraz ujawnienia kilku przyszłorocznych premier.

​Fabryka Kart Trefl Kraków
To wydawnictwo z wieloletnią tradycją swoje stoisko będzie miało w hali Dunaj (nrA54), gdzie będziecie mieli okazję zagrać w kilka ich nowych pozycji. Wśród nich Duże i Włochate, czyli gra oparta na skojarzeniach. Dla młodszych planszocholików przygotowano Bystre Główki, w której będziecie mogli poćwiczyć swoją pamięć. Natomiast starsi będą mogli poszaleć grając w Big Fat Burger. Nie zabraknie także premier, wśród których będzie najnowszy dodatek do Boss Monstera - Twarde Lądowanie.
Egmont
W hali Wisła (nrC48) znajdziecie wydawnictwo Egmont Polska, które przygotowało wiele atrakcji, w tym kilka premierowych publikacji zarówno dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych oraz specjalne promocje. Bestsellery i nowości wydawnictwa będą sprzedawane w promocyjnych cenach z 25% rabatem.

W ramach Krakowskich Targów Książki, Egmont serdecznie zaprasza na spotkania z autorami związanymi z wydawnictwem, po dedykacje autorskie i premierowe wydania książek, komiksów i gier planszowych. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na czytelników.

Zapraszamy również na prezentację sposobów promocji czytania na świecie, którą poprowadzi Maria Deskur, Dyrektor Zarządzający Książki w Egmont, 26 października w godz. 14.00-15.00, w Sali Budapeszt C.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz