Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

poniedziałek, 3 lutego 2014

Podsumowanie - styczeń 2014. Już rok w hobby! Pół roku bloga.

W tym miesiącu podsumowanie wyjątkowo troszeczkę spóźnione. Jest ku temu jeden ważny powód - pierwszy raz od prawie miesiąca mieliśmy w pełni wolny weekend! Poza tym odwiedzili nas znajomi, którzy dokładnie rok temu wciągnęli nas w gry planszowe. To właśnie poniekąd dzięki nim drodzy czytelnicy przeglądacie tego bloga, a my go tworzymy. Jak inaczej taką rzecz uczcić, niż grać w planszówki przez 24h ;-) Opis z tego wydarzenia pojawi się wkrótce.

Skoro już o blogu wspomnieliśmy, to istnieje on już pół roku. Przez ten czas opisaliśmy dla Was wiele gier i dzieliliśmy się z Wami naszymi spostrzeżeniami. Także w ciągu tego czasu staliśmy się częścią wspaniałej redakcji serwisu Board Times. Niemniej nie zaprzestaliśmy publikacji tutaj. Staramy się ciągle rozwijać dodając nowe wątki do naszego bloga.

W styczniu na Board Times pojawiły się recenzje takich gier jak:
Hooyah: Navy SEALs Card Game [3.I.2014]
The Capitals [14.I.2014]
Exodus Proxima Centauri - Revised Edition [28.I.2014]
Sutter's Mill [30.I.2014]
Jeżeli przegapiliście którąś z nich to zapraszamy ponownie do lektury.

W lutym natomiast możecie się na pewno spodziewać recenzji gry Metallum. Pojawi się również dwuosobowy wariant do gry Hotel Samoa. Co jeszcze? Sami nie jesteśmy do końca pewni. Jak zwykle czas (i jego ilość) pokaże.
To było wyjątkowo krótkie podsumowanie zeszłego miesiąca. Zabieramy się do pracy - zarówno tej recenzenckiej, jak i zawodowej. Trzymajcie się!
Pozdrawiamy
Sylwia i Tomek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz