Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

poniedziałek, 28 lipca 2014

Rok temu...

To było dokładnie rok temu. O godzinie 16:52 opublikowałem pierwszą recenzję na blogu. Był to tekst o mało znanej grze - City of Remnants... Tak moi drodzy, to było ziarno, które wykiełkowało szybciej i bardziej niż się tego spodziewałem. Na pewno nie sądziłem, że rok później będziemy w tym miejscu, co teraz. A jak się wszystko zmieniało? Czego oczekiwałem i co miałem w planach? Jakie mamy plany na przyszłość? Czytajcie!


Kulka śniegowa...
Zakładając bloga nigdy nie przypuszczałem, że po roku będzie on miał taki format, jak teraz. Pamiętam dziwny wyraz twarzy Sylwii, kiedy powiedziałem, że mam zamiar pisać recenzje gier planszowych. Jak się jednak okazuje wyszło na moje i jeszcze udało mi się ją wciągać do tego przedsięwzięcia. Przez pierwszych kilka miesięcy nie za bardzo zastanawiał mnie fakt, ile osób czyta bloga. Najwięcej satysfakcji sprawiało mi pisanie analiz moich ulubionych gier. W listopadzie nieoczekiwanie dostaliśmy propozycję dołączenia do Board Times. To już oznaczało, że recenzje się komuś spodobały i co najważniejsze, ktoś je czytał! Można powiedzieć, że w tamtym momencie powstał efekt kuli śniegowej. Zaczęliśmy dowiadywać się, jak działa przemysł planszówkowy w Polsce i na świecie, a to doprowadziło nas do największej nagrody dla recenzenta - otrzymywania kopii recenzenckich gier. Biorąc pod uwagę ilość czasu włożone w for2players i etap na którym strona znajduje się w tym momencie, na myśl przychodzi mi tylko jedno - jest rewelacyjnie!
W między czasie wpadłem jeszcze na ideę nagrywania wideo recenzji, ale póki co pomysł ten pozostaje w dalekich planach z dwóch powodów: nie czuję się swobodnie przed kamerą i edytowanie filmów zajmuje za dużo czasu. Może w przyszłości się to zmieni.
Na zakończenie zacytuję mojego znajomego: "fajnie, że udało się wam tak rozkręcić z tymi planszówkami". Zgadzam się z nim w 100%. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez naszych wiernych czytelników. Bardzo Wam wszystkim dziękuję!

Co dalej?
Z całą pewnością formuła naszej strony nie zostanie zmieniona. Jej głównym celem będzie pisanie recenzji i sporadycznie jakiś przemyśleń na różne tematy. Powód takiego formatu pozostaje ten sam - gry planszowe to nadal dla nas hobby. Ważniejsze zawsze pozostanie "szare" życie i sprawy przyziemne. Chociaż i tak uważam, że momentami za dużo czasu poświęcamy przedsięwzięciom związanym z for2players. Do tej pory nie jeździliśmy na konwenty, nie szukaliśmy z zapałem nowin, nie pisaliśmy wielu zapowiedzi itp. Nie mamy zapleczna znanego serwisu lub dużego sklepu. Wszystko co do tej pory robiliśmy bylo realizowane we wspomnianym wcześniej "wolnym czasie". W przyszłości to raczej się nie zmieni. Poza tym analiza i granie w nowe tytuły sprawia nam najwięcej przyjemności. Wrażeniami z nich nadal będziemy dzielić się z Wami na łamach for2players.

Tomasz
PS. Jeżeli macie jakieś sugestie, co do dzialania i treści na naszej stronie, to oczywiście możecie śmiało pisać. Wszystko rozważymy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz