Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

wtorek, 19 listopada 2013

Wrocław Games Fest - nowości i KONKURS!

Poniżej znajdziecie najświeższe nowinki z Wrocław Games Fest. Możecie się przekonać co przygotowały dla Was wydawnictwa gier planszowych. Organizator przygotowuje również ciekawy konkurs na Facebooku (profile Stowarzyszenie Druga Runda oraz Wrocław Games Fest).


WROCLAW GAMES FEST 2013 – Najnowsze informacje cz.3 !
Najwyższa pora przedstawić Wam naszych zacnych sponsorów i opowiedzieć cóż tym razem przygotowali dla Was razem z nami. Sprawdźcie kto przybędzie osobiście, a co najlepsze: Nie macie pomysłu na prezent mikołajkowy, lub pod choinkę ?! W trakcie WROCLAW GAMES FEST na pewno nasi wystawcy dostarczą Wam masę DOSKONAŁYCH pomysłów !


Wydawnictwo GRANNA – któż nie zna Super Farmera ? Jeżeli odpowiadacie na to pytanie twierdząco to najwyższa pora nadrobić te zaległości ! Jak przy każdej edycji i tym razem GRANNA przygotowała dla naszych gości kilka atrakcji. Pierwszą z nich jest prezentacja gry CV, najnowszego tytułu autorstwa Filipa Miłuńskiego („Mali Powstańcy – Warszawa 1944”). Zdecydowanie godna poznania i polecenia gra planszowa ! Następnym punktem programu jest nauka gry oraz turniej w grę „RANCHO - SUPER FARMER”. Dla tych, którzy wielokrotnie grali już w Super Farmera i oczekują czegoś nowego, obowiązkowo muszą wypróbować ten tytuł J Dla najbardziej wymagających i najmłodszych uczestników naszego Festiwalu przygotujemy turniej w grę „Hej ! To moja Ryba !”, tytuł od lat znany i bardzo popularny, teraz będziecie mili okazję poznać w zupełnie nowej szacie graficznej ! Oczywiście zwycięzcy zostaną uhonorowani cennymi nagrodami ! ;)


Wydawnictwo G3 – odwiedzi nasz festiwal osobiście, aby zaprezentować Wam swoje produkty. Znacie już Fasolki, Czarne Historie czy Sabotażystę ? W takim razie obowiązkowo musicie poznać kolejne hity: Craftsmen’a, Panic Lab czy Enclavę ! Jednocześnie będziecie mieli okazję poznać dużo, dużo więcej gier naszego rodzimego wydawcy. Dla lubiących łamigłówki również mamy coś specjalnego – kostka RUBIKA ! Oryginalna węgierska wersja gwarantuje niezawodność i wiele godzin wspaniałej zabawy ! Wierzycie, że można ją ułożyć w nieco ponad 6 sekund ? Może chcecie spróbować ? Uwierzcie, nie będziecie rozczarowani, a dobrą zabawę macie na stoisku G3 gwarantowaną ! 


Wydawnictwo TACTIC – to nasz kolejny partner, którego przedstawiać nie trzeba. Powiedzcie sami, czy trzeba Wam przedstawiać grę „Angry Birds” ? O nie, nie, u nas nie uświadczycie komórek i komputerów. Skąd więc Angry Birds ? Otóż nasze ulubione ptaki przeniosły się na planszę ! Stosy niesfornych zielonych świńskich głów mogą znowu czuć się zagrożone ! Tylko u nas będziecie mogli skorzystać ze specjalnej strefy ANGRY BIRDS, stoiska firmy TACTIC oraz zapoznać się z wieloma innymi grami właśnie tego wydawnictwa ! OSTRZEGAMY: Ptaki poszukują nowych właścicieli, a my dzięki dobroci serca odstąpimy je w BARDZO ATRAKCYJNYCH cenach ! ;)


Wydawnictwo GRY LEONARDO – nie znacie ?! Bardzo niedobrze, gdyż to właśnie oni stworzyli doskonałą i chwaloną na całym świecie grę Magnum Sal, a teraz możecie zapoznać się z dodatkiem do tego tytułu ! Nie zwlekajcie, aby zasiąść również do najnowszej propozycji – „Letnisko”, gra która swoją fabułą powinna być szczególnie bliska nieco starszym uczestnikom WROCLAW GAMES FEST. Przypomnijcie sobie czasy, kiedy Ciechocinek był wakacyjnym marzeniem milionów Polaków ;) Nie omińcie przy tej okazji „Mare Balticum”, gry do której prześliczne grafiki stworzył bardzo utalentowany wrocławski grafik ! Warto poznać tą pozycję . Również Gry Leonardo przygotują małe stoisko, abyście mogli zaopatrzyć się w najnowsze gry.


EGMONT POLSKA – najnowsza gra „Potwory w Tokio” swoją premierę miała kilka dni temu. Dlatego też jako jedni z pierwszych w Polsce, będziecie mieli okazję zapoznać się z ta zabawną i pełną nieprzewidzianych zwrotów akcji, rodzinną grę planszową. Kto by nie chciał pochodzić Mechagodzillą i trochę po rozrabiać ? Będziemy również organizować turniej w ten tytuł, więc przygotujcie się na niezłą rozróbę na planszy !


Wydawnictwo Phalanx – Czas Honoru to jeden z najpopularniejszych serialów TVP ostatnich lat. Chcąc podnosić polską świadomość narodową i promować historię, Phalanx przygotował grę planszową pod szyldem znanego serialu. Z pewnością jest to nie lada gratka dla fanów i pasjonatów historii. TO jednak nie wszystko – więcej dowiecie się już na miejscu !


Wydawnictwo LACERTA – niektórzy z Was zapewne korzystają z serwisu boardgamegeek.com. Tam właśnie znajduje się światowy ranking najlepszych gier planszowych. Wrocławskie wydawnictwo ma już w swojej tradycji wydawanie polskich wersji najznamienitszych gier planszowych na świecie ! Poznajcie: GOA, Santiago de Cuba, Innowacje, Puerto Rico i wiele równie dobrych gier zarówno dla całej rodziny jak i wytrawnych graczy ! Zaś na stoisku kolejne niespodzianki i to takie, jakich się nawet nie spodziewacie ! ;)


Wydawnictwo PORTAL – osoby, które interesują się tematyką fantasy również będą miały kącik dla siebie. PORTLA przygotował dla Was swoje najnowsze produkcje: Dziedzictwo i Teseus ! Dla fanów klimatu są to pozycje absolutnie OBOWIĄZKOWE ! Nie zabraknie również przygody u boku Robinsona Cruzoe, czy dobrze już znanej i nieustannie popularnej Neuroshimy Hex z najnowszymi dodatkami ! 


Wydawnictwo PURPLE GAMES – nasi greccy przyjaciele (tak, dobrze słyszycie) przygotowali dla nas specjalną atrakcję. Będziecie mieli okazję zapoznać się z ich najnowszym tytułem Intrigue City ! Zaś dla tych, którym ten tytuł przypadnie szczególnie do gustu będziecie mieli okazję zakupić go po promocyjnej cenie tylko w trakcie trwania festiwalu oraz dwa dni po jego zakończeniu na stronie www.purplegames.eu ! Tutaj należy zaznaczyć iż gra jest w Polsce nieosiągalna na tą chwilę ;) Nie lada gratka w szczególności dla tych, którzy poszukują absolutnych perełek w bogatym świecie gier planszowych.


Wydawnictwo Piatnik – każdy kto lubi gry karciane i quizowe, powinien zjawić się na naszym Festiwalu. Dzięki naszemu sponsorowi będziecie mieli okazję wygrać wiele gier od polskiego dystrybutora uznanej na świecie austriackiej marki. Nie przepuście takiej okazji ;)


Dodatkowo zapraszamy na naszego FB  (Stowarzyszenie Druga Runda oraz Wrocław Games Fest) gdzie pojawił się interesujący konkurs .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz