Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

piątek, 16 stycznia 2015

Zapowiedzi. KOSMOS i NSKN Games.

Na naszej stronie skupiamy się przede wszystkim na recenzjach gier. Czasem jednak informujemy Was o nadchodzących projektach, które będą realizowały wydawnictwa gier planszowych, z którymi współpracujemy. Wczoraj otrzymaliśmy dwie notki prasowe. Jedną od KOSMOSu, a drugą od NSKN Games. Lubicie Osadników z Catanu? Pamiętacie, że w tym roku gra ta obchodzi dwudzieste urodziny i chcecie się dowiedzieć, co w związku z tym szykuje ich wydawca? Być może, tak jak my, jesteście fanami tytułu Exodus: Proxima Centauri? W każdym razie czytajcie.

Dwudziestolecie Osadników z Catanu.


Fenomen Osadników z Catanu.
20 lat temu, Klaus Teuber stworzył prawdziwą innowację: Osadników z Catanu. Gra cieszy się niesłabnącym entuzjazmem. Ponad 22 miliony sprzedanych egzemplarzy mówi samo za siebie. Gra została przetłumaczona na ponad 30 języków.

Osadnicy z Catanu przekształcają się w CATAN.
Osadnicy z Catanu doczekały się oprócz klasycznej gry planszowej wielu rozszerzeń, specjalnej edycji karcianej, gier komputerowych i aplikacji. W celu ułatwienia zdecydowano się na standaryzację nazwy gry na Catan. Autor gry tłumaczy, że jest to odpowiedź na globalny popyt na produkty z serii Catan. Umocni to również pozycję tej gry planszowej a marka będzie wzmacniała swoją pozycję wśród fanów na całym świecie.

CATAN - Kompakt - kultowa gra w wersji podróżnej.
W maju tego roku powstanie wersja podróżna gry CATAN. Edycja ta będzie wykonana w kształcie walizki a pudło zrobione z tworzywa sztucznego. Ułatwi to transport gry w czasie podróży. Teraz grę Catan będziemy mogli wziąć wszędzie, nie ryzykując uszkodzenia elementów gry oraz nie tracąc miejsca w walizce.

Kampania marketingowa w roku jubileuszowym.
Wydawnictwo KOSMOS rusza z kampanią reklamową pod hasłem „W kierunku Catanu”. Po Niemczech będą jeździły specjalne ciężarówki oferujące rozgrywkę w CATAN.

Do Indii: Granie i podróż dla dobra sprawy.
W kwietniu 2015 roku członkowie kilku firm (KOSMOS, Catan GmbH, Mayfair Games) wezmą udział w Rickshaw Run. Jest to impreza charytatywna, której środki są przeznaczane na realizację projektów edukacyjnych w Indiach i Nepalu.


Kickstarter dodatku do Exodus: Proxima Centauri.

Ruszyła kampania kickstarterowa NSKN Games, która ma na celu ufundowanie dodatku Exodus: Edge of Extinction. Dodatek ten ma między innymi zmienić dotychczasowe zasady walki, wprowadzić bohaterów, a przede wszystkim każdy z graczy będzie mógł grać specyficzną frakcją. Zainteresowani? Szczegóły znajdziecie TUTAJ (Kickstarter) oraz TUTAJ (strona wydawcy). Pomimo, że kampania jest kierowana przede wszystkim na rynek amerykański, to firma NSKN Games nie zapomniała o Polakach, oferując nam wysyłkę po korzystnej cenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz