Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

piątek, 30 stycznia 2015

Podsumowanie: styczeń 2015

Pierwsze 30 dni nowego roku już za nami. Jak zwykle mamy dla Was podsumowanie naszej działalności z ubiegłego miesiąca oraz zapowiedź planów na przyszłość. Czytajcie.

Styczeń.
Możemy śmiało powiedzieć, że plan na styczeń został zrealizowany. Nawet z małą nadwyżką! Zrecenzowaliśmy takie gry jak: Atacama od Mücke Spiele, Dungeon Bazar od Cranio Creations, Permutu od Pana Bartosza Żółtaka, Mr House od GRANNA, Greenland od Sierra Madre Games, Takenoko od REBEL.pl oraz Luchador! Mexican Wrestling Dice od Backspindle Games. Niektóre z tych tytułów nie przypadły nam za bardzo do gustu, a kilka z nich nas zaskoczyło.
Jako jeden z niewielu serwisów, a z całą pewnością jako pierwszy w Polsce, poinformowaliśmy Was, że Osadnicy z Catanu w przyszłości będą nazwani po prostu CATAN. Jest to dość istotna informacja, zwłaszcza, że gra ta obchodzi w tym roku swoje 15 urodziny.

Plany na luty.
Ciężko jednoznacznie sprecyzować, co na pewno ukaże się na naszej stronie w nadchodzącym miesiącu. Z całą pewnością chcielibyśmy zrecenzować tytuł Drako. Doszlifowania wymagają też teksty dotyczące Assault on Doomrock oraz Takamatsu od wspomnianego wcześniej Mücke Spiele. Powinno również pojawić się nasze dwuczęściowe TOP 20 wszech czasów. Czemu akurat TOP 20? Dowiecie się w tekście ;-). Na recenzje czekają również takie tytuły jak Polis: Fight for Hegemony od Asylum Games, King's Pouch od Korea Board Games i kilka innych pozycji. Będziemy starać się, aby te teksty ujrzały światło dzienne w lutym. Poza tym w zeszłym tygodniu półka recenzencka nagle się zapełniła i teraz ciężko nam zdecydować, za co się najpierw zabrać. ;-)

Realizacja postanowienia noworocznego Tomasza.
Na początku roku postanowiłem, że sprawdzę i ujednolicę wygląd wszystkich recenzji. W styczniu udało mi się to zrobić z tekstami o grach: City of Remnants, Archipelago, Letters from Whitechapel, Świat Dysku. Ankh Morpork, Robinson Crusoe, Galaxy Trucker. Przyznam, że bardzo wesoło czyta się stare teksty. Stwierdzam też, że z czasem nie zmieniły się moje poglądy... Niekiedy po prostu napisałbym coś więcej o niektórych grach, ale po co coś zmieniać. :-)

Tomasz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz