Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

środa, 22 lutego 2017

Wydarzenie - #lovecraftmonth

Akcja mająca na celu rozpropagowanie gier, których tematem głównym jest świat stworzony przez H.P. Lovecrafta (zm. 15 marca 1937 – 80 lat temu).
Głównym założeniem akcji jest hashowanie #lovecraftmonth wpisów związanych z twórczością Lovecrafta przez cały marzec 2017 roku oraz propagowanie gier stworzonych w świecie wykreowanym przez H.P. Lovecrafta.

Konkurs:
Najmrocniejshe zdjęcie przy grze z Cthulhu”: Autor bloga angryboardgamer.pl, czyli Kamil Traks oraz goście w postaci Adriana Szymańskiego oraz Szymona Piechy, na koniec miesiąca wybiorą zwycięzcę – autora najlepszego – najbardziej klimatycznie kreatywnego zdjęcia z grą Ctlhulhu. Nagroda gwarantowana (już ją mamy): Droga do Szaleństwa ufundowana przez wydawnictwo Portal Games. Warunkiem koniecznym, by móc uczestniczyć w konkursie jest konieczność polubienia fanpage @angryboardgamer oraz wrzucenie zdjęcia na swoją tablicę z hashtagiem #lovecraftmonth.

Oczywiście każdy partner będzie mógł przeprowadzić swój konkurs i podpiąć go pod Wydarzenie. Jeżeli uzbiera się kilku chętnych, to możemy z w/w konkursu zrobić wspólną akcję z większym, wspólnym jury. Potrzebne jest do tego jednak więcej nagród.
Blog angryboardgamer.pl działa zgodnie z poniższym harmonogramem:
2017-03-01 – Stworzenie Wydarzenia na Facebook
2017-03-02 – Publikacja recenzji: Posiadłość Szaleństwa ed. 2
2017-03-09 – Publikacja recenzji: Droga do Szaleństwa
2017-03-16 – Publikacja recenzji: Eldritch Horror
2017-03-23 – Publikacja recenzji: Studium w Szmaragdzie
2017-03-30 – Publikacja recenzji: Horror w Arkham
2017-03-31 – Zakończenie akcji – ogłoszenie zwycięzcy/zwycięzców konkursu.

W tym wydarzeniu nie kryję się z tym co i kiedy zostanie opublikowane. Nie traktujmy się jako konkurencja (patrzy na recenzentów), a jako propagatorów świetnego hobby i świetnego uniwersum.
Na stronie wydarzenia (FB) postowane i udostępniane będą posty z #lovecraftmonth wszystkich osób prywatnych oraz partnerów (recenzentów oraz sklepów).

Oto link do wydarzenia: https://web.facebook.com/events/290926271323751/

Oto link do strony: http://angryboardgamer.pl/zapowiedz-lovecraftmonth/

Zapraszamy!!

Dlaczego jesteś nam potrzebny, a my jesteśmy potrzebni tobie:
Recenzent
Będzie to wymiana zasięgu postów. Lovecraft to wielka postać, którą warto wspominać w każdym możliwym momencie. Dzięki jego twórczości mamy możliwość propagowania naszego hobby, a jednocześnie naszych blogów/kanałów na YouTube/Fanpage’y na Facebooku. Wpis każdego partnera (recenzja nowa lub archiwalna) z #lovecraftmonth będzie umieszczony na stronie wydarzenia.
Sklep
Udostępnianie przez sklep postów z recenzjami z wydarzenia pozwoli podnieść rozpoznawalność gier dostępnych w danym sklepie. Dodatkowo będziemy informować podczas całego wydarzeniu o dostępności danych tytułów w sklepie oraz możliwość ich kupna. Forma współpracy może być różna, od przekazania egzemplarza gry tematycznie powiązanej z wydarzeniem (na nagrodę w konkursie), aż po obietnicę informowania swoich klientów o tym wydarzeniu.
Lista wszystkich współpracujących recenzentów oraz sklepów zostanie opublikowana w poście w początkowej fazie trwania wydarzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz