Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

wtorek, 21 lipca 2015

Konkurs 2nd Anniversary. Do wygrania wiele gier planszowych i inne gadżety.
Dokładnie za tydzień miną dwa lata odkąd rozpoczęła działalność nasza strona. W związku z tą rocznicą przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać gry planszowe, komiksy oraz dwie wejściówki na konwent NiuCon we Wrocławiu. Oto pięć zadań, w których można wziąć udział:

Zadanie 1. „Moja rozgrywka z...”
Wyobraź sobie sytuację, w której możesz zagrać z dowolną osobą na świecie, w dowolną planszówkę, w dowolnym miejscu. Napisz nam, kim byłaby ta osoba? W jaką grę byście grali? Gdzie by to było? Odpowiedzi na te pytania muszą być oczywiście dobrze uzasadnione.

Nagroda za pierwsze miejsce: Kakao (G3)

Nagroda za drugie miejsce: Założyciele Imperium (G3)

Nagroda za trzecie miejsce: Prezencik (G3)

Zadanie 2. „Pokolenia przy planszy.”
Prześlij nam zdjęcie, któremu można by było nadać taki tytuł: „Rozgrywki w gry planszowe łączą pokolenia”.

Nagroda za pierwsze miejsce: Tytus, Romek i A’Tomek (Egmont) + Drapacze Chmur (Egmont) + Kieszonkowy Bystrzak (Trefl)

Nagroda za drugie miejsce: Belfort (Lacerta) + Prison Run (Trefl)

Nagroda za trzecie miejsce: Faras (GRANNA) + Zigzak: Skoki Narciarskie (Trefl)

Zadanie 3. „for2players - ... tu powinien być podtytuł. Czyli wymyśl catchphrase ;-)”
Nasza strona istnieje już dwa lata, ale do tej pory nie udało się nam wymyślić chwytliwego podtytułu. Na początku brzmiał on „for2players - gry planszowe dla dwóch graczy”. Jednak przez to niektórzy myśleli, że jesteśmy sklepem internetowym. ;-) Teraz na stronie widnieje napis „for2players – recenzje nowoczesnych gier planszowych”, gdyż tym przeważnie zajmujemy się. Może Ty masz jakiś pomysł na podtytuł? Przesyłane propozycje na to zadanie mogą być w języku polskim lub angielskim.

Nagroda za pierwsze miejsce: Pupile Podziemi (REBEL.pl) + Tak, Mroczny Władco! (Black Monk Games) + 2 komiksy Arcygeniusz Zła (Black Monk Games) + Rzymianie do domu! (Trefl)

Nagroda za drugie miejsce: Tytus, Romek i A’Tomek (Egmont) + Władca Pierścieni. Wyprawa do Mordoru (Egmont) + Drapacze Chmur (Egmont)

Nagroda za trzecie miejsce: Wilki i Owce (GRANNA)

Zadanie 4. „Przygody meeple’a*”
Trwają wakacje, a jak wiadomo to czas podróży. W związku z tym chcemy, abyście zaprezentowali przygody meeple’a, który wyruszył z Carcassonne na wycieczkę po świecie (tym prawdziwym) lub po światach gier planszowych. Co zwiedził? Co zobaczył? Co ciekawego go spotkało? Zadanie to można wykonać w dowolnej formie (opis, fotografia itp.).

* Informacja dla nieplanszówkowiczów (o ile takie osoby znalazły się tutaj): meeple to taki pionek w kształcie człowieczka.

Nagroda za pierwsze miejsce: Kingsport Festival (Black Monk Games) + Władca Pierścieni. Wyprawa do Mordoru (Egmont) + Drapacze Chmur (Egmont)

Nagroda za drugie miejsce: Tytus, Romek i A’Tomek (Egmont) + Kryptos (Trefl)

Nagroda za trzecie miejsce: Barcelona czy Werona? (GRANNA) + Władca Pierścieni. Wyprawa do Mordoru (Egmont)

Zadanie 5. „Ty na NiuConie”.
W dniach od 7 do 9 sierpnia we Wrocławiu odbędzie się konwent NiuCon. Możecie wygrać jedną podwójną wejściówkę na tę imprezę. Jeżeli chcecie wybrać się na ten event, to Waszym zadaniem jest odpowiedzenie nam na pytanie: „Dlaczego i z kim chciałbyś wziąć udział w konwencie NiuCon?”. Wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe należy przesłać imię i nazwisko osoby, która ma ją otrzymać. Akredytacja na konwent będzie możliwa do odebrania na miejscu, we Wrocławiu.

Mile widziane jest polubienie naszego fanpage’a na Facebooku, ale nie będzie to miało żadnego wpływu na wyniki konkursu. Serio! :-)

Konkurs trwa od 21 lipca 2015 roku do 3 sierpnia 2015 roku.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres konkursf2p@gmail.com z dopiskiem konkurs 2nd anniversary. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ (click)

Życzymy miłej zabawy i powodzenia! 

Dziękujemy wszystkim sponsorom za przesłanie nagród.

7 komentarzy:

 1. Zadanie Pierwsze

  - Gra o Tron

  - Sun Tzu, Piłsudski, Juliusz Cezar, Aleksander wielki, feldmarszałek Romel,

  - Na działce w cieniu

  - Bo to by była trudna i ciekawa partia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komentarz, ale przypominamy, że zgłoszenia do konkursu należy wysyłać na wskazany powyżej email ;-)

   Usuń
 2. Czy prace konkursowe można przesłać w formacie .docx? I czy można uwzględnić więcej propozycji, np. czy w zadaniu dot. podtytułu bloga można wymyślić więcej haseł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. docx - można. Przerobimy na inny format.
   2. Można przesłać kilka propozycji podtytułu.

   Usuń
  2. 1. zapomnieliśmy napisać, że najlepiej bezpośrednio w mailu pisać swoje propozycje i opowiadania

   Usuń
 3. Zrobiłam błąd ortograficzny w pracy, ale zauważyłam to niestety po wysłaniu maila. Czy mogę wysłać wszystko jeszcze raz?

  OdpowiedzUsuń