Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

wtorek, 28 lipca 2015

Dwa lata temu...

Zgadza się! Już dwa lata zarzucamy Was naszymi przemyśleniami na temat gier planszowych. Co się zmieniło w ciągu ostatniego roku? Na pewno na dużą skalę zaczęliśmy nawiązywać współpracę z wydawnictwami gier planszowych. Docierają do nas nie tylko gry z krajów europejskich, ale również z USA, Korei czy też Tajwanu. Co ciekawe, to wydaje nam się, że współpraca międzynarodowa jest bardziej owocna, niż nasza krajowa. Zwłaszcza, że spoza granic naszego kraju docierają do nas tytuły nietypowe, a takich właśnie szukamy do naszej kolekcji. Oczywiście przy okazji zaznajamiamy Was z nimi.

W minionym roku zaskoczył nas fakt, że autorzy lub wydawcy gier prosili nas o to, aby przetestować ich prototypy. Pierwszym z nich był Space, który ma być wydany w bliżej nieokreślonej przyszłości. Współpracowaliśmy również z holenderskim autorem Martynem F, który niestety postanowił odłożyć swój projekt Epoch: The Early Inventors, na przyszły rok. Ostatnio natomiast recenzowaliśmy Swords and Bagpipes, którego kampania niedawno zakończyła się sukcesem. Nie możemy również zapomnieć o nocnej wizycie Pawła Szewca z prototypem Rycerzy Pustkowi. Wszystko to było nowym doświadczeniem i dlatego o tym wspominamy.

Skoro już wspominamy o nowych przeżyciach, to planujemy w tym roku wziąć udział w największych targach gier planszowych w Europie - Spiel w Essen. W związku z tym możecie spodziewać się w okolicach października licznych wpisów związanych z tą imprezą. Miejmy nadzieję, że w naszym życiu prywatnym nie będzie żadnych zaskoczeń i spokojnie dotrzemy do Niemiec.

Z całą pewnością nie zmieni się format naszej strony. Nadal będziemy skupieni na recenzjach gier i ich analizie pod kątem rozgrywek dwuosobowych. Po prostu sprawia to nam najwięcej satysfakcji, więc czemu mielibyśmy od tego odchodzić?

To chyba tyle. Co tu dużo pisać. Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom oraz partnerom. Gdyby wasza liczba ciągle nie wzrastała, to nie mielibyśmy tyle siły i motywacji, aby kontynuować naszą działalność. 

for2players

2 komentarze: