Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

poniedziałek, 30 czerwca 2014

Podsumowanie czerwiec 2014.

Trzeba przyznać, że sporo się działo w tym miesiącu na naszej stronie. W związku z tym, jak zwykle, czas na podsumowanie naszej działalności w czerwcu i krótką zapowiedź planów na lipiec.

Przede wszystkim pojawiło się wiele recenzji. Uważnie nas śledzących nie powinno to dziwić, gdyż zapowiadaliśmy to w naszym zeszłomiesięcznym podsumowaniu. Mogliście przeczytać nasze opinie na temat takich gier jak:
Kung Fu i Invaders od wydawnictwa White Goblin Games,
Zaginione Wyspy od wydawnictwa Mader,
Nehemiasz od wydawnictwa Gry Leonardo,
CLASH: Jihad vs McWorld od wydawnictwa PHALANX
oraz Targi od wydawnictwa KOSMOS.
W kolekcji na pewno zostaje Kung-Fu i Targi. Mamy pewne wątpliwości co do Invaders. Pozostałe tytuły trafią na rynek wtórny. Napisaliśmy też kontr-recenzję Pośród Gwiazd, którą mogliście przeczytać na Board Times. Zawsze od samego początku istnienia strony głównie skupialiśmy się na analizowaniu gier. Jakoś w tym najlepiej się czujemy. Niemniej mogliście też pokrótce przeczytać, jaki proces gra planszowa przechodzi przed i po recenzji.

Lipiec.
W żadnym wypadku nie wybieramy się na urlop w lipcu. Jak to Tomek powiedział jednemu z naszych kolegów redakcyjnych z Board Times - urlopy są dla słabych ;-) Z całą pewnością zobaczycie kolejne teksty analizujące gry. Szykujemy trzyczęściowy cykl o grach pewnego wydawnictwa ze Szwajcarii, który powinien pojawić się na Board Times w nadchodzącym miesiącu. Poza tym w połowie lipca nastąpi coś bardzo niezwykłego..., ale o tym dowiecie się w następnym odcinku ;-).

2 komentarze:

  1. Baczny obserwator wyśledził już, co to za wydawnictwo ze Szwajcarii. Drobną pomocą okazały się ostatnie grane gry z BGG :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No fakt... O tym nie pomyśleliśmy ;-) Cieszy fakt, że ktoś patrzy na to w co graliśmy :-)

      Usuń