Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

sobota, 31 maja 2014

Podsumowanie: maj 2014 - ofensywa będzie trwać!

Trzeba przyznać, że wiele się działo w maju na naszej stronie. Zobaczyliście jej nową odsłonę , przeczytaliście zapowiedź Greenland od Sierra Madre Games i wywiad z jej twórcą. Nawet znaleźliśmy czas, aby spotkać się z PowerMilkiem. Niemniej, co było najważniejsze to fakt, że nawiązaliśmy współpracę z wieloma wydawnictwami. Mogliście przeczytać recenzje takich gier jak: 7 Ronin, Kamienie Erenthi - Lasy Aranheim oraz Król i Zabójcy. Wszystkie te tytuły zostały udostępnione nam dzięki dobrej woli wydawców. Na Board Times również nie próżnowaliśmy. Oprócz cotygodniowych newsów publikowanych przez nas we wtorki i środy, mogliście przeczytać recenzje takich gier jak: Szczęść Boże, Dig Mars, Om Nom Nom i Firefly, który pojawił się pod koniec kwietnia. Czytajcie dalej, jeśli chcecie się dowiedzieć, co będzie się działo w czerwcu.

Czerwiec.
Można powiedzieć, że majowa ofensywa będzie trwała. Mamy nadzieję, że zaskoczymy was recenzjami gier takich firm jak: Helvetia Games, White Goblin Games, Gry Leonardo, Mader, Phalanx czy Rebel.pl. Będą one publikowane zarówno u nas na stronie, jak i na Board Times. Poza tym postaramy się wam dalej przybliżać grę Greenland, poprzez omawianie zawiłości ich mechanik. Takie są nasze plany. Czy je zrealizujemy? To jak zawsze zależy od ilości posiadanego czasu.

A w lipcu?
Nie chcemy zapeszyć, ale możliwe, że uda się nam zorganizować jakiś konkurs... Póki co zachowajcie tą wiadomość dla siebie ;-)

Pozdrawiamy
Sylwia i Tomek - for2players

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz