Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

poniedziałek, 1 grudnia 2014

Podsumowanie: listopad 2014.

W listopadzie ukazało się dziesięć recenzji. Mam nadzieję, że wpadły Wam niektóre z tych gier w oko. W grudniu będzie się działo mniej. Udajemy się na zasłużony odpoczynek, ale nie zostawimy Was bez lektury.
Zapraszam na podsumowanie listopada. Następnie zdradzę Wam, co dla Was przygotowaliśmy w grudniu.

Listopad.
Na początku listopada ukazały się dwie recenzje gier od Rio Grande Games: Quilt Show oraz Piñata. Przybliżyłam też dodatek do gry CV - Plotki oraz grę dla dzieci Ufofarmer. Zrecenzowałam też grę dla dwojga od wydawnictwa KOSMOS - Jäger und Späher. Tomasz opisał grę Pretor, w którą mieliśmy okazję zagrać kilka miesięcy temu i nie mogliśmy doczekać się własnego egzemplarza. Ponadto powrócił do swojego ukochanego Warhammera i zrecenzował Warhammer: Diskwars. Zaprezentowaliśmy Wam grę w czasie rzeczywistym - Ucieczka: Świątynia Zagłady oraz nakręciliśmy filmik z rozgrywki w tę pozycję. Jak się okazało, źle zinterpretowaliśmy jedną zasadę, ale cóż jesteśmy tylko ludźmi. Od wydawnictwa FOX GAMES uzyskaliśmy egzemplarz gry Sztuka Wojny, która jest stworzona dla dwóch graczy. Jej recenzja również ukazała się w listopadzie.
Na Board Times ukazała się Tomasza recenzja gry karcianej Fleet.
Miesiąc zakończyliśmy konkursem, niespodziewanym nawet dla nas. Macie czas do 5 grudnia, aby wziąć jeszcze w nim udział. Zapraszam.

Grudzień.
W listopadzie ogłosiliśmy konkurs, którego rozwiązanie ukaże się na naszej stronie w mikołajki, czyli 6 grudnia. Liczba zgłoszeń nas zaskoczyła - pozytywnie oczywiście. Mam nadzieję, że zwycięzce spotka miła niespodzianka.
Grudzień zaczniemy od zaprezentowania gry Royals od ABACUSSPIELE i to będzie jedyna recenzja w grudniu, chyba. My zawsze mamy jakiegoś asa w rękawie, prawda? :) Na Board Times czekają trzy recenzje w kolejce. Na publikację oczekuje: Madeira, Reglamentacja: gra na kartki oraz Imperializm: Droga ku dominacji.  Kilka tekstów się uzbierało, więc tam będziecie mieli okazję poczytać nasze recenzje.
Tuż przed naszym wyjazdem opublikujemy nasze 10 gier na wakacje. Tak, wakacje! W końcu wakacje są zawsze wtedy, gdy mamy czas na odpoczynek. Pora roku nie gra roli.
Na kolejne nasze teksty będziecie musieli poczekać do końca grudnia. Jednak warto! Opublikujemy nasze TOP5 gier które nas zawiodły oraz które nas zaskoczyły w tym roku. Ponadto przygotowaliśmy TOP10 gier roku 2014, w które mieliśmy okazję zagrać pomiędzy styczniem, a listopadem tego roku. Zaciekawieni?
Śledźcie naszą stronę na bieżąco.
Sylwia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz