Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

niedziela, 31 lipca 2016

Podsumowanie lipca i plany na sierpień

W lipcu pogoda nas nie rozpieszczała: raz za ciepło, raz za burzowo. Jednak nie przeszkadzało nam to w pisaniu dla Was tekstów i graniu w nowe gry. Zerknijmy razem na to zestawienie. Zaś na końcu tekstu przeczytacie o tym, co planujemy na kolejny letni miesiąc.


Lipiec
Wśród recenzji gier z Polski ukazały się:
  • YINSH, jedna z najbardziej popularnych gier z serii GIPF od REBEL.pl,
  • Agricola, której daliśmy drugą szansę, po tym jak ukazała się nakładem wydawnictwa Lacerta wersja dla graczy,
  • Automobile: Początki motoryzacji, która wzbudziła naszą ciekawość zanim została wprowadzona na rynek polski dzięki wydawnictwu G3.


Mieliśmy też przyjemność przyjrzeć się grom z innych krajów:


Publicystyka trochę zwolniła, ale mimo to mogliście poczytać o:
Przybliżyliśmy też Wam dwie gry, które zakupiliśmy w promocji:
  • Onirim, czyli kolejnej grze autorstwa Shadi Torbey'a
    i
  • Hotel Samoa, która jest grą stworzoną dla trzech graczy, ale z oficjalnym wariantem dwuosobowym.

W serwisie Board Times opisaliśmy grę kooperacyjną typu dungeon crawl – Secrets of the Lost Tomb.

Sierpień
Sierpień zaczniemy od konkursu z okazji naszych trzech lat działalności? Zaskoczeni? :-) Będzie on trwał cały miesiąc, więc liczymy, że dobrze go wykorzystacie i zasypiecie nas zgłoszeniami. Nagrody ciągle napływają, ale planujemy start konkursu na początek sierpnia.
Będziemy kontynuować cykl z grami promocyjnymi. Póki co, zapasy tych gier się wyczerpują, ale na pewno przeczytacie o grze Colonialism.
Tematy publicystyczne trochę się nam wyczerpały. Jeśli chcecie, żebyśmy o czymś przeczytali to dajcie znać. Na pewno planujemy zestawić kilka gier Uwe Rosenberga. Ma na to wpływ wiele czynników. Jednym z nich jest fakt, że jeszcze dwa lata temu nie mieliśmy jego żadnej gry, a teraz mieszczą się one aż na dwóch półkach.
Rozpoczęliśmy rozgrywki w grę Miasto Szpiegów: Estoril 1942. Mamy nadzieję, że do końca sierpnia rozgryziemy ją i przeczytacie, co o niej sądzimy. Jesteśmy też w trakcie rozgrywek w grę od Ragnar Brothers – Nina&Pinta. 
W przerwach, między graniem w egzemplarze recenzenckie, zajmujemy się też pozycjami z naszej kolekcji. Mamy nadzieję, że w sierpniu uda nam się zrecenzować kilka z nich. Wśród nich jest Kenjin, Mysterium, Neanderthal oraz Kashgar: Händler der Seidenstraße. Będziemy też kontynuować opisywanie dodatków do Eldritch Horror.
Zapewne w międzyczasie kilka gier dotrze do nas i spędzimy kolejny owocny miesiąc na potyczkach w gry planszowe.

for2players

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz