Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

czwartek, 28 lipca 2016

Trzy lata temu...

Dokładnie w dniu dzisiejszym mijają trzy lata od momentu opublikowania pierwszego wpisu na blogu. Z perspektywy czasu, kiedy patrzymy na te pierwsze teksty na stronie, oczom nie możemy uwierzyć, jak niewiele zostało napisane o danym tytule. To, mamy nadzieję, zmieniło się i teraz nasze teksty są bardziej wnikliwe. Wiadomo, że trzeba było wypracować swój styl i doszlifować swoje umiejętności pisarskie. Jak mawia stare przysłowie: nie od razu Rzym zbudowano.


Kolejny rok za nami
W ostatnim roku naszej działalności, największym dla nas wydarzeniem była wizyta na targach SPIEL '15 w Essen (click). Naprawdę jest to niezapomniane przeżycie, dające możliwość spotkania swoich idoli ze świata gier planszowych. Jeżeli będzie mieli okazję kiedyś tam pojechać, to szczerze polecamy. Jeśli chcecie jakiś rad w tym temacie, to odsyłamy Was do naszego mini poradnika (click). Czy w tym roku pojedziemy? Niestety na chwilę obecną nie mamy takich planów, ale może się to zmienić w dowolnym momencie. Zobaczymy.
Nie mamy nawet zamiaru liczyć, ile recenzji napisaliśmy w ciągu ostatnich 365 dni. Staraliśmy się publikować 2-3 teksty w tygodniu i mamy nadzieję, że czytanie ich sprawiało Wam tyle frajdy, co nam ich pisanie. Największą zmianą na stronie ostatnimi czasy jest pojawianie się większej liczby tekstów okołoplanszówkowych, które szumnie nazwaliśmy publicystyką. Jeżeli do głowy będą przychodzić nam pomysły na nie, to z całą pewnością będziemy kontynuować ten proceder. A może Wy chcielibyście, abyśmy wypowiedzieli się na jakiś temat?

Co dalej?
Trzeba przyznać, że życie zawodowe nas ostatnio nie rozpieszcza. W związku z tym forma, jaką przybrała ostatnio nasza strona, jest optymalna, biorąc pod uwagę nasze możliwości czasowe. Będziemy przede wszystkim kontynuować recenzowanie gier. Mamy nadzieję, że będą to przede wszystkim teksty o tych mniej znanych tytułach, gdyż chyba to jest to, co wyróżnia naszą stronę.
Zbliżają się kolejne targi w Essen, jak już wcześniej wspomniałem. Na pewno przyjrzymy się zapowiedziom i przeanalizujemy, co jest warte naszej uwagi. Z całą pewnością powstanie o tym seria tekstów. Pod koniec roku, jak zawsze, poinformujemy Was o tym, jaki tytuł uważamy za najlepszą grę poznaną w tym roku. Oczywiście podzielimy się również naszymi zaskoczeniami oraz tym, na czym się zawiedliśmy.
Ponownie chcemy podziękować Wam, drodzy czytelnicy za to, poświęcacie czas na czytanie naszych tekstów. Bardzo się cieszymy z tego, że Wasza liczba ciągle wzrasta. Gdyby tak nie było, to pewnie mielibyśmy troszeczkę mniejszą motywację do dzielenia się naszymi przemyśleniami. Podziękowania należą się również wszystkim naszym partnerom. Dzięki ich pomocy mogliśmy wypowiedzieć się na temat wielu mniej i bardziej znanych tytułów.
To chyba tyle. Nie będziemy już Was zanudzać i wracamy do pracy – zarówno tej zawodowej, jak i tej związanej ze stroną.

Sylwia i Tomasz, for2players

5 komentarzy:

 1. Sto lat z okazji 3 urodzin. Niech pasja planszówkowa Was nie opuszcza, niech kwitnie i niech się rozwija tak pięknie jak Wy się rozwijacie. Jesteście świetni i wiecie, że uwielbiamy Waszego bloga. I to nie jest słodzenie konkurencji tylko szczera prawda :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słodzenie konkurencji... To jest jakaś konkurencja między blogami? ;-) Dziękujemy. Będziemy tak długo go rozwijać i pracować nad nim, aż nam starczy sił.

   Usuń
  2. Mamy nadzieję, że własnie nie ma czegoś takiego jak konkurencja między blogami. Przynajmniej nie w naszym planszówkowym światku :-) No to dla naszego dobra i innych planszomaniaków życzymy jeszcze raz nieustających sił :-)

   Usuń
 2. Wasz blog jest jednym z nielicznych, które bardzo cenię - zarówno za merytorykę, profesjonalizm, jak i za kształt językowy tekstów (tylko poprawcie sobie "(...) przyjrzymy się zapowiedziĄ" (...);-)).

  W związku z kolejnymi urodzinami Waszego "dziecka" życzę dalszych sukcesów, wspaniałych pomysłów oraz inspiracji - aby ta pasja było zarówno zabawą, jak i przyczyniała się do Waszego rozwoju!

  Pozdrawiam,
  D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzy lata pracy i jeszcze jakieś "Ą" się znalazło ;-) Błąd poprawiony. Dziękujemy za jego wskazanie i miłe słowa. Postaramy się dalej spełniać oczekiwania naszych czytelników.

   Usuń