Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Podsumowanie - lipiec 2014

Lato w pełni. W tych upałach trzeba przyznać, że niewiele chce się robić. Jak co miesiąc, postaramy się wam skrócić, co zrobiliśmy w lipcu oraz co planujemy na sierpień.

Lipiec.
Jak zwykle mogliście przeczytać sporo naszych recenzji. Na naszej stronie opublikowaliśmy teksty o takich tytułach jak: Faras, Słońce i Księżyc oraz Steam Park. Natomiast na Board Times pojawiły się recenzje gier od Helvetia Games: Helvetia Cup, Shafausa i Unita. Poza tym mogliście przeczytać pierwsze wrażenia Tomasza na temat 1989 Jesień Narodów oraz opis gry imprezowej Hook!.
Jednak najważniejszym wydarzeniem w lipcu była rocznica istnienia naszej strony. W związku z tym przygotowaliśmy i rozwiązaliśmy konkurs dla naszych czytelników. Laureatów znajdziecie TUTAJ. Mogliście również przeczytać tekst Tomasza związany z tym wydarzeniem.

Sierpień.
W nadchodzącym miesiącu powrócimy troszeczkę do klasyki. Jest to związane między innymi z rozpoczęciem współpracy z Centrum Gier Planszowych Kruk. Postaramy się również przedstawiać Wam nowości od wydawnictw. Miejmy nadzieję, że powietrze się trochę ochłodzi. Wtedy z całą pewnością pojawi się u nas więcej tekstów ;-). To są plany... Mamy nadzieję je zrealizować, ale może czymś jeszcze Was zaskoczymy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz