Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

sobota, 30 stycznia 2016

Wydawnictwo Nasza Księgarnia wkracza na rynek nowoczesnych gier planszowych

W czerwcu na polski rynek wydawnictw wkroczy Nasza Księgarnia. Oto oficjalna notka prasowa:

NASZA KSIĘGARNIA to jedno z najstarszych wydawnictw w Polsce. Powstało w 1921 roku i łączy w sobie tradycję
i nowoczesność. Utrzymujemy szerokie kontakty z wydawnictwami zagranicznymi w całej Europie, a także w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Posiadamy wyłączne prawa do publikacji w języku polskim takich bestsellerów światowych, jak książki Astrid Lindgren, 9-tomowy cykl o Muminkach Tove Jansson, „Kubuś Puchatek” i „Chatka Puchatka” A.A. Milne´a z oryginalnymi ilustracjami Ernesta Sheparda, cykl o Mikołajku znakomitej spółki autorsko-ilustratorskiej Sempé i Goscinnego. Przybliżamy polskim czytelnikom najciekawsze pozycje literackie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Już wkrótce robimy kolejny krok w rozwoju naszej firmy: od czerwca 2016 r. rozpoczyna pracę dział gier planszowych. Naszym celem jest stworzenie szerokiej i atrakcyjnej oferty nowoczesnych gier dla dzieci, rodzin i dorosłych.
Jesteśmy przekonani, że dzięki pasji i doświadczeniu naszego zespołu gracze w całej Polsce będą mieli możliwość poznania wielu emocjonujących planszówek opracowanych przez najlepszych autorów z Polski i zagranicy.

Autorów zainteresowanych przedstawieniem projektów swoich gier i ewentualną współpracą z naszym wydawnictwem prosimy o kontakt mailowy: gryplanszowe@nk.com.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz