Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

niedziela, 31 stycznia 2016

Podsumowanie stycznia i plany na luty

Pierwszy miesiąc nowego roku już za nami. Mamy nadzieję, że jego pozostała cześć będzie tak samo intensywna. W styczniu udało nam się zdobyć pięćsetnego fana na fanpage'u! Dziękujemy.
Teraz przejdźmy do konkretów i krótkiej analizy minionego miesiąca.


Styczeń
Prawie udało nam się opublikować wszystkie recenzje gier, które mieliśmy dla Was przygotowane. Wśród nich mogliście przeczytać o trzech grach posiadających zasady po polsku:
-         Andromeda od wydawnictwa Galakta,
-         Allies: Realm of Wonder od wydawnictwa Mindwarrior Games,
-         BATTALIA: Początek od wydawnictwa G3.
Każda z tych pozycji zachwyciła nas oprawą graficzną i jakością wykonania elementów. Dobrze też działają one w dwuosobowym gronie.

Dowiedzieliście się też o grach z innych krajów, takich jak: Włochy, Rosja, Hiszpania, Tajwan, czy USA. Zaprezentowaliśmy:
-         BANG! The Duel,
-         The Producer: 1940 – 1944,
-         Fruit Mix,
-         Noches de Sangre,
-         Bastion,
-         Dadaocheng.
Były to gry dobre i nieco gorsze. Niektóre z nich wymagają dopracowania pod względem zasad albo proszą się o dodatki. Na uwagę zasługują na pewno dwie kooperacyjne pozycje: Bastion i Darkness Comes Rattling. Oprócz przecudnej oprawy graficznej, łączy ich logiczne myślenie i konieczność kombinowania w każdej rozgrywce. Oczywiście o wielu z tych grach w Polsce nie słyszano, ale mam nadzieję, że przyczyniliśmy się chociaż w minimalnym stopniu do ich rozpowszechnienia w naszych kraju.

Luty
Mamy przygotowanych kilka recenzji. Wśród nich jest tekst o grze Antarctica, Karuba, Visby, Boss Monster. Kończymy ogrywać Grand Austria Hotel, The Gallerist i Zombies vs Cheerleaders. Zapewne jeszcze czymś Was zaskoczymy. 

Sylwia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz