Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

poniedziałek, 4 stycznia 2016

Podsumowanie grudnia i plany na styczeń

Stary rok za pasem. Nadszedł 2016, w którym zapewne chcecie zagrać w jeszcze więcej planszówek! Mam nadzieję, że dzięki naszym wpisom wybory, jaką grę wybrać, będą łatwiejsze. Teraz zapraszam na podsumowanie minionego miesiąca. Na koniec, jak zwykle, postaram się przedstawić nasze plany na styczeń.

Grudzień 2015
W grudniu odwiedziła nas rekordowa liczba użytkowników. Bardzo serdecznie dziękujemy za to, gdyż jest to dla nas nagrodą, za pracę, którą wkładamy w naszą stronę.
Pomimo świątecznej aury, staraliśmy się w grudniu nie próżnować i zasypaliśmy Was wieloma recenzjami. Przeczytaliście o:
Ponadto umieściliśmy krótki wpis, w którym zaprezentowaliśmy nasze subiektywne propozycje prezentów świątecznych. Dużą popularnością cieszyły się też nasze podwójne TOP 5 zawodów, zaskoczeń i TOP 10 najlepszych gier 2015.
Otrzymaliśmy też kartki świąteczne od kilku wydawnictw, za które bardzo serdecznie dziękujemy. Jedna z nich dotarła z samej Ameryki :-)
Sylwestra spędziliśmy na Żuławach. Udało nam się tam zagrać w grę Eclipse'a ze wszystkimi dodatkami, jakie dotychczas się ukazały. Siedmioosobowa rozgrywka trwała niecałe 5 godzin. Ponadto rozegraliśmy kilkanaście rozgrywek w Tajniaków. Jest to bardzo prosta gra oparta na skojarzeniach, w którą możecie zagrać z każdym: mamą, babcią, dziadkiem, wujkiem. Udało nam się zagrać w czteroosobowym gronie i uważam, że jest to najlepszy skład, gdyż nie wprowadza do rozgrywki chaosu komunikacyjnego, ani nie wykreuje się w zespole gracz alfa.

Styczeń 2016
W nowy rok wkroczyliśmy z przytupem. Dzisiaj pod drzwiami zastaliśmy mega dużą paczkę od wydawnictwa Mayfair Games

Mamy dla Was sześć gotowych tekstów o grach: Fruit Mix, BANG! The Duel, Empire Engine, Noches de Sangre, The Producer oraz Darkness Comes Rattling. Mamy do dogrania kilka zagranicznych tytułów, a potem zabieramy się za polskie wydawnictwa. Czekają na nas: Boss Monster, Andromeda, Battalia, La Granje oraz Cywilizacja: Poprzez Wieki. Jak czas pozwoli to jeszcze w styczniu ukaże się przynajmniej jedna recenzja z tych gier. Śledźcie nasz fanpage, aby być na bieżąco z naszymi publikacjami. Mamy nadzieję, że ten rok będzie jeszcze bardziej intensywny. 

Sylwia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz