Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

poniedziałek, 31 października 2016

Podsumowanie października i plany na listopad

Mija kolejny miesiąc. Część z Was zapewne zauważyła, że nasza aktywność na stronie nieznacznie zmalała. Wiąże się to z faktem zmiany zatrudnienia przeze mnie i Sylwię. Mimo wszystko staramy się publikować dla Was co najmniej dwa teksty w tygodniu. Mamy nadzieję, że to się nie zmieni, a być może poprawi w przyszłości. To tyle tytułem wstępu. Zobaczmy co udało się nam zrobić w październiku.Październik
Na początku miesiąca zakończyliśmy nasze zapowiedzi z SPIEL. Niestety nie udało nam się pojechać na targi w Essen. Być może kilka tekstów o nowościach z targów uda się Wam przeczytać na naszej stronie. Oto króciutka lista, co nam się udało:
- zrecenzowaliśmy kilka pozycji dla rodzin i młodszych odbiorców od wydawnictwa Granna: Od Helu do Wawelu, Pestka, Drops, Cukierek, Spaghetti;
- sporo czasu zajęło nam ogranie i wyrobienie opinii na temat Terraformacji Marsa od REBEL.pl;
- rozpracowaliśmy wszystkie moduły z dodatku Czekolada do gry Kakao;
- zagraliśmy w GIPF z serii GIPF ;-) ;
- wspomagaliśmy kampanię Legends of Labyrinth i przeprowadziliśmy wywiad z autorem gry;
- bardzo przyjemnie, choć losowo grało nam się Multiuniversum;
- wyraziliśmy swoje zdanie na temat najnowszej odsłony Agricoli - Agricola: Family;
- pokrótce opisaliśmy dodatek Strange Remnants do Eldritch Horror. 

Listopad
Prawda jest również taka, że nasze spowolnienie wynika z tego, iż ostatnio mieliśmy okazję grać w długie gry. W przyszłym miesiącu powinien pojawić się tekst o tytule Hands in the Sea od Knight Works. Rozgrywka w niego zajmuje nam 3-5 godzin, bo w gruncie rzeczy jest to gra wojenna. W związku z tym trzeba troszeczkę nad nią posiedzieć. Również od tego wydawnictwa czeka na naszą analizę gra Forged in Steel, która również nie zapowiada się "lekko".
Z prostszych tytułów zamierzamy przyjrzeć się grom Alhambra, CVlizacje oraz Wielka Księga Szaleństwa. Na Board Times powinna pojawić się recenzja tytułu Zimby Mojo, ale to już nie od nas zależy.
To tyle jeśli chodzi o recenzje. Być może powstanie jakiś tekst "około planszówkowy", ale to jeszcze zobaczymy. Planujemy też zrobić jakieś zestawienia, ale to również czas pokaże. Życzymy Wam spokojnego listopada!

for2players
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz