Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

niedziela, 2 października 2016

Podsumowanie września i plany na październik

Jak ten czas szybko leci! Już minął wrzesień i skończyło się lato. Zobaczcie, co takiego robiliśmy przez ostatnie 30 dni oraz co mamy zaplanowane na nadchodzące 4 tygodnie.

Wrzesień
Pomimo sporego chaosu w życiu prywatnym, wrzesień okazał się całkiem pracowity, jeśli chodzi o liczbę opublikowanych wpisów na naszej stronie.
Kontynuowaliśmy nasze zapowiedzi z Essen. Mogliście przeczytać część 2, część 3, część 4, część 5, część 6.
Tomasz nakręcił recenzję video gry Pandemic. Czas Cthulhu.
Rozwiązaliśmy nasz konkurs urodzinowy.
Ukazały się recenzje takich gier, jak: Doshboardgolf, Neanderthal, Namiestnik, Ale Historia!, Mysterium oraz Fight for Olympus.
Informowaliśmy Was również o starcie zbiórki na grę Legends of Labirynth.

Październik
W październiku odbywają się targi SPIEL w Essen. W zeszłym roku mieliśmy okazję być tam i zobaczyć tę imprezę na żywo. W tym roku niestety nam się to nie uda, z wielu osobistych powodów. W związku z tym nie będziemy mogli relacjonować Wam na żywo naszego pobytu, tak jak to robiliśmy ostatnim razem. Miejmy nadzieję, że uda nam się pojechać za rok, chociaż na jeden dzień.

Wczoraj ukazała się recenzja dodatku Czekolada do gry Kakao. Poza tym będziecie mogli przeczytać teksty o takich grach, jak GIPF, Terraformacja Marsa (REBEL.pl), Agricola: Family Edition (Mayfair Games), Multiuniversum (Board & Dice), Od Helu do Wawelu oraz Pestka, drops, cukierek (Granna). Te gry mamy już ograne i częściowo napisane o nich teksty. Na półce recenzenckiej czekają jeszcze Kieszonkowy Bystrzak od Trelfa, Hands in the Sea i Forged in Steel od Knight Works oraz Spaghetti i CVlizacje od Granny. Przygotowany też mamy wywiad z wydawnictwem Let's Play, który również ukaże się za kilka dni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz