Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

poniedziałek, 16 marca 2015

Wrocław Games Fest 2015. Oficjalna informacja prasowa.

Drodzy fani planszówek !

Mamy dla Was kilka dobrych wieści ☺ Pewnie wielu z Was zastanawia się, nad terminem kolejnej edycji Międzynarodowego Festiwalu Gier Planszowych - Wrocław Games Fest 2015. Nie ukrywamy, że prace nad kolejną edycją rozpoczęły się nie długo po zakończeniu IV edycji. Z przyczyn od nas niezależnych nie mogliśmy w zeszłym roku skorzystać z miejsca na Uniwersytecie Przyrodniczym. Z przyjemnością informujemy Was, że w tym roku wracamy na UP ! ☺ Tu jednak pojawia się pewna nowość, tym razem będziemy bawić się na znacznie większej powierzchni. Mianowicie na dwa dni zajmiemy całą Halę Sportową Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu ! Ponad 1000 metrów kwadratowych zostanie na dwa dni oddane do wyłącznie naszej dyspozycji ☺ Oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Wam ogromną ilość atrakcji. Jednego już teraz możecie być pewni, z pewnością nigdzie indziej nie znajdziecie takiej ilości gier w jednym miejscu oraz lepszej atmosfery ;) Wstęp na imprezę jak zwykle będzie bezpłatny, w końcu dobre standardy należy utrzymywać ☺ Co Wy na to ?
Termin: 28 – 29 listopada 2015
Godziny: sobota 10:00 – 20:00; niedziela 10:00 – 18:00
Miejsce: Hala Sportowa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ul. Chełmońskiego 43
Już teraz zarezerwujcie sobie ostatni weekend listopada na największą ucztę planszówkową na Dolnym Śląsku ! Nie może Was zabraknąć we Wrocławiu ! ;)
Więcej szczegółów szukajcie na profilu imprezy na Facebook’u – Wrocław Games Fest, lub na profilu organizatora – Stowarzyszenie Druga Runda ☺ Będą pojawiały się jak tylko sami je poznamy !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz