Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

poniedziałek, 2 marca 2015

Podsumowanie: luty 2015.

W marcu rozpocznie się kalendarzowa wiosna. Jest to czas zmian. Przynajmniej tak przyjęło się w tradycji. Nas też czeka drobna zmiana, która niektórych ucieszy, a niektórych zdziwi, a może oburzy. O wszystkim dowiecie się czytając nasze podsumowanie lutego oraz plany na marzec.


Luty.
Nie będziemy się za bardzo rozpisywać. W lutym popełniliśmy teksty o takich grach jak: Takamatsu, Drako, Polis: Fight for Hegemony, Ranczo Party, King's Pouch oraz Piekło Okopów. W serwisie Board Times natomiast pojawiły się recenzje gier Assault on Doomrock i Peloponnes. Poza tym w zeszłym miesiącu mogliście zapoznać się z naszym podwójnym, dwuczęściowym TOP 20 wszech czasów (część 1 - click; część 2 - click). Czyli nasz plan został wykonany. ;-)

Plany na marzec.
W zasadzie to wyglądają one tak:
Jest to nasza półka recenzencka. Na pewno zobaczycie recenzję jednego lub kilku z tych tytułów.Niemniej nie są to wszystkie gry, które mogą zostać zrecenzowane... Nie wykluczamy też innych tekstów lub nawiązań do już zrecenzowanych gier. ;-)

Plusy i minusy na stronie for2players.
Tak zgadza się. Od marca wprowadzamy "plusy i minusy" do naszych recenzji. Niemniej będą one tworzone w języku angielskim. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, aby Anonimowi mogli doszukiwać się większej liczby błędów na naszej stronie... ;-) Żartujemy! Jest to spowodowane dwoma czynnikami. Po pierwsze ułatwi to nam komunikację z zagranicznymi wydawcami, a jak widzicie tych partnerów mamy coraz więcej. Po drugie naszą stronę odwiedzają też liczne osoby spoza Polski. Jeżeli szukają czegoś o konkretnej grze, to czemu nie mogą poznać chociaż jej plusów i minusów? Poza tym "plusy i minusy" i tak nie oddają wszystkich przemyśleń zawartych w recenzji, więc nasi polscy czytelnicy nie powinni czuć się pokrzywdzeni.

Postanowienie noworoczne Tomasza i jego ewolucja.
Na początku roku postanowiłem, że sprawdzę i ujednolicę wygląd wszystkich recenzji. W lutym udało mi się to zrobić z tekstami o grach: Dracula, Machina II: Przeładowanie, Sid Meier's Civilization: The Board Game (poprawa tego tekstu spowodowała pewien, nazwijmy to, spin-off, ale o tym dowiecie się kiedy indziej...) oraz dodatku Fame and Fortune. W związku z wprowadzeniem "plusów i minusów" na naszej stronie, będę starał się dodawać je do wszystkich starszych recenzji.

2 komentarze:

  1. Czekamy na rozwój wydarzeń i zapełnianie półeczki:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dla naszych czytelników lepiej by było, gdyby ona szybko się zapełniała i szybko opróżniała ;-)

      Usuń