Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

czwartek, 1 października 2015

Konkurs hollywoodzki. Do wygrania dwa egzemplarze gry Hollywood.

Niespodzianka! Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze gry planszowej Hollywood. Nagrody te ufundowało wydawnictwo Egmont.

Zadanie konkursowe:
Należy przysłać do nas tekst, który odpowiada na następujące pytania: Jaka gra planszowa/karciana, według Ciebie, powinna zostać zekranizowana? Kogo obsadziłbyś w głównych rolach i co byłoby głównym wątkiem filmu? Tekst zawierający odpowiedzi na te pytania nie może przekroczyć 2000 znaków.

Konkurs trwa od 1 października 2015 roku do 15 października 2015 roku. Jako, iż w dniach od 7 do 12 października wybieramy się do Essen, w terminie tym nie będziemy w stanie odpowiadać na Wasze zapytania dotyczące konkursu. Prosimy wziąć to pod uwagę :-)

Zgłoszenia należy wysyłać na adres konkursf2p@gmail.com z dopiskiem konkurs hollywoodzki. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ (click)

Z pośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy dwóch Uczestników, którzy otrzymają po jednym egzemplarzu gry Hollywood

Życzymy miłej zabawy i powodzenia!

2 komentarze:

 1. Czy karcianki też są dozwolone? Nawet nie CCG, ale te, które nie mają standardowej planszy (poza matami), ale opierają się o deck building?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znowu komentarz uznało za spam...
   Tak karcianki są dozwolone - skrót myślowy w zadaniu konkursowym. Można nawet coś ciekawego o Magic: The Gathering napisać, jakby ktoś miał taką wolę :-)

   Usuń