Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

poniedziałek, 3 listopada 2014

Podsumowanie: październik 2014.

Targi w Essen za nami. Mam nadzieję, że wyczekiwane premiery są już na Waszych półkach a co najważniejsze, że graliście w nie i się na nich nie zawiedliście. 
Przed Essen były zapowiedzi gier. Teraz przyszedł czas na ich recenzje. U nas półka recenzencka systematycznie się zapełnia. W październiku już kilka gier Wam zaprezentowaliśmy. Szczegóły poniżej.

Październik.
W październiku ukazały się dwie ostatnie części cyklu Essen Spiel 2014. Ja zaprezentowałam Wam ostatnie pięć gier z zagranicy. Jedna z nich - Realm of Wonder - została zrecenzowana kilka dni temu. Tomasz natomiast przedstawił kilka gier polskich wydawnictw. Paczka od wydawnictwa Granna dotarła w czwartek, więc część gier z listy zostanie niebawem przedstawiona na stronie. W październiku zrecenzowaliśmy kilka innych nowych pozycji z zagranicy. Ukazała się recenzja gry Bug Race od RightGames LLC z Rosji. Ponadto opublikowaliśmy dwa opisy gier z Wielkiej Brytanii: Waggle Dance oraz Steam Donkey. Tomasz uchylił rąbka tajemnicy na temat najnowszej gry od wydawnictwa Sierra Madre Games, którą mamy przyjemność testować. Poza tym zrecenzował grę od wydawnictwa REBEL.pl - Abyss. Październik zakończyliśmy recenzją gry od Rio Grande Games - Pressure Cooker. Na Board Times ukazał się krótki wywód Tomasza na temat rozgrywek solo w A Victory Denied.  Ja natomiast zrecenzowałam grę autorstwa Pana Phillippe Keyaerts - Twin Tin Bots. Wszystkie gry trafiły na naszą półkę i mam nadzieję cieszyć się nimi przez długi czas.

Listopad.
Plan na listopad jest ambitny, a terminarz wypchany po brzegi recenzjami. Z całą pewnością będziemy kontynuować opisywanie gier od Rio Grande Games. Jedną z nich będzie Quilt Show, czyli szycie kołder na pokazy. Poza tym powrócę do trochę starszej gry tego wydawnictwa, która jest stworzona dla dwóch osób, czyli do Piñaty. Niemieckie wydawnictwo KOSMOS przysłało nam grę z serii "gra dla dwojga" - Jäger und Späher. Po raz kolejny nie zawiedliśmy się na wydawnictwie. Oczywiście nie tylko będziemy recenzować gier z zagranicy. Wydawnictwo REBEL.pl podesłało nam Ucieczkę: Światynia Zagłady i jej opis (a może nie tylko) ukaże się w listopadzie. Ponadto będziecie mieli okazję przeczytać o grze Sztuka Wojny od FOX GAMES oraz Warhammer: Diskwars od wydawnictwa Galakta. Całkiem możliwe, że opiszemy też dodatek do gry CV: Plotki od Granny oraz grę Pretor od NSKN Games. Spodziewajcie się też recenzji gry dla młodszych graczy oraz czegoś z zupełnie innej beczki, czyli gry od Phila Eklunda. Mamy też nadzieję, że uda się nam Was czymś zaskoczyć w listopadzie, ale to czas pokaże. 

Sylwia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz