Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

wtorek, 16 lutego 2016

Fields of Arle - edycja polska. Kampania Games Factory Publishing na wspieram.to

Oto oficjalna informacja prasowa, na temat kampanii crowdfundingowej polskiej edycji gry Fields of Arle:

Oto Fields of Arle!
Fields of Arle to rozbudowana gra ekonomiczna dla dwójki lub pojedynczego gracza, w której zarządzać będziemy olbrzymią farmą w znajdującej się we Fryzji Wschodniej (Niemcy) wiosce Arle pod koniec XVIII wieku. Przydziel członków swojej rodziny do ważnych zadań: osuszaj bagna, pracuj w polu i hoduj zwierzęta. Przyswój tajniki farmerskiego fachu: ulepszaj wykorzystywane narzędzia, stawiaj nowe gospodarcze budynki i kupuj nowatorskie maszyny. Wszystko po to, aby przez szereg miesięcy wyprodukować i sprzedać jak najwięcej towarów oraz zarządzać najbardziej rozbudowaną farmą, zdobywając punkty potrzebne na koniec rozgrywki do zdobycia palmy pierwszeństwa i tytułu najważniejszego farmera w regionie.
Gra jest naprawdę piękna i naprawdę olbrzymia – to jeden z naszych najważniejszych projektów. Liczymy, że jeszcze raz pomożecie Games Factory Publishing na przybliżenie kolejnego wspaniałego tytułu polskim graczom.
Kwota 25 000 zł pozwoli na wydrukowanie edycji w najlepszej jakości – tak jak w wersji niemieckiej.
Szykujemy dla was też szereg niespodzianek: jedną z nich jest nowa, jeszcze ładniejsza okładka, aby Fields of Arle stało się chlubą waszej kolekcji!
Oto pakiety, które dla was przygotowaliśmy:
  • Early Bird – 159 zł (ograniczony czasowo: 19 lutego od godziny 15:00 do 22 lutego do 23:59),
  • II nagroda – 165 zł (ograniczona ilościowo: 30 sztuk),
  • III nagroda – 169 zł (nieograniczona).
Przewidujemy również pakiety dla sklepów:
  • 6 sztuki: 950 zł,
  • 12 sztuki: 1850 zł,
  • 24 sztuki: 3600 zł.
Zapraszamy  do wkroczenia w przepiękny świat gier Uwe Rosenberga – w jego najnowszej, najbardziej dopracowanej odsłonie. Przy okazji należy wspomnieć, że Fields of Arle posiada specjalne znaczenie dla jej autora, który urodził się właśnie w tych okolicach i których historię postanowił przybliżyć całemu światu w swojej grze. Bogaty opis tej właśnie kwestii znaleźć będzie można w instrukcji – naprawdę warto zapoznać się z tą wspaniałą opowieścią.
Poważnie – uważamy, że Uwe Rosenberg jest sexy (smart is the new sexy) – tak jak wspieranie naszej inicjatywy!

Jeżeli nie jesteś pewien, czy Fields of Arle to gra dla Ciebie, to zapoznaj się z naszą recenzją, którą znajdziesz TUTAJ (click).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz