Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

piątek, 23 września 2016

Zapowiedź gry MobTown! Pieniądze, władza, sierść, pazury! Gra od Fabryki Kart Trefl-Kraków

Pieniądze, władza, sierść, pazury! Nadchodzi MobTown!


Trzy miasta, zgraje bezrobotnych rzezimieszków i intratne interesy... Już w październiku, nakładem Fabryki Kart Trefl-Kraków, ukaże się gra idealna dla wszystkich lubiących akcję, humor i rywalizację - MobTown. Gracze wcielają się w gangsterów i nie przebierając w środkach walczą o władzę w miejskiej dżungli. Autorem gry jest Danny Devine. 


Mob Town to gra karciana, w której rywalizujecie o kontrolę nad trzema miastami. Ale nie chcecie przecież pobrudzić rączek. Z pomocą przyjdą Wam lokalne łobuzy i szumowiny: sprytne szczury, przebiegłe łasice, bezwzględne rekiny i oślizgłe węże. Ta zacna świta odwali za Was brudną robotę i przejmie najbardziej dochodowe budynki w mieście. Jest o co walczyć, bo każda runda przenosi Was do nowego miasta, pełnego cennych nieruchomości. Przeciwnicy już zacierają ręce!


1. Ułóż miasto z kart.
2. Wybierz karty chytrych planów, aby zdobyć więcej punktów.
3. Wprowadź do miasta rzezimieszków, aby przejąć dochodowe budynki.
4. Utrzymaj nad nimi kontrolę, dopóki do gry nie wkroczy stróż prawa.
5. Ułóż następne miasto i graj dalej. Po opanowaniu trzech miast podliczacie punkty. Ten, kto ma ich najwięcej, tego gang jest "debeściak".   
 
Zawartość pudełka:

20 kart budynków, 57 kart zasobów (czyli najemników i forsy), 4 zestawy po 12 żetonów gangów, 4 dwustronnie znaczniki punktacji, 12 żetonów teczek, 4 zestawy po 8 kart chytrych planów, 4 karty pomocy i 4 karty punktacji. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz