Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

piątek, 2 września 2016

Podsumowanie sierpnia i plany na wrzesień

Zapraszam na podsumowanie sierpnia. W tym miesiącu nieco spóźnione, ale to przez bardzo napięty grafik publikacji, czasem się tak zdarza. Na koniec dowiecie się, jak zwykle, o naszych planach na wrzesień.


SIERPIEŃ
Miesiąc ten rozpoczęliśmy konkursem z okazji naszych trzecich urodzin działalności. Jeżeli ktoś go przegapił, nie zauważył, albo po prostu wypoczywał z dala od dostępu do internetu, to przypominamy, że do soboty czekamy na Wasze zgłoszenia.
Z cyklu, bo promocja była ... ukazała się recenzja gry Colonialism. W ramach dnia z publicystyką przedstawiliśmy Wam kilka gier z mechanizmem area control, działających dobrze we dwoje.


Na łamach serwisu Board Times przedstawiliśmy aż 3 gry:
Wśród gier w języku polskich ukazały się recenzje takich gier jak:

Z gier zależnych językowo albo wydanych przez wydawców spoza Polski przedstawiliśmy:
Rozpoczęliśmy także pisanie tekstów targach w Essen. Przedstawiliśmy kilka statystyk oraz ciekawostek związanych z tegorocznym konwentem.
Ponadto w sierpniu rozpoczęła się edycja 2016 Planszowej Gry Roku oraz Planszowe Gram Prix 2016.

WRZESIEŃ
Z całą pewnością będziemy kontynuować prezentację wydawców i ich gier na targi w Essen. Wczoraj jeden z nich już został opublikowany. W związku z tym w tym miesiącu będzie bardzo mało publicystyki, a może nawet wcale. Jednak powrócimy do tego tematu, bo mamy kilka pomysłów, o czym możemy dla Was napisać.
Na pewno będziemy kontynuować prezentację gier z naszej prywatnej kolekcji. Póki co, mamy 12 pozycji, o których jeszcze nie wyraziliśmy swojej opinii.  
Ponadto dzięki dwóm zapalonym golfistom, dowiecie się, czy można przenieść ten sport na planszę. Przygotowaliśmy także opisy kolejnych dodatków do Eldritch Horror. Zagraliśmy także w Pandemic: Czas Cthulhu, Namiestnika i dwusobową karciankę – Fight for Olympus. Mieliśmy także okazję przyjrzeć się kolejnej grze od Phila Eklunda – Neanderthal. Wczoraj dostaliśmy też paczkę od wydawnictwa Rebel z ich najnowszą pozycją – Terraformacją Marsa. To, czy uda nam się ją zaprezentować we wrześniu jest wątpliwe, ale nie niemożliwe. Wyczekujcie też innych niespodzianek. 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz