Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

sobota, 1 sierpnia 2015

Podsumowanie lipca i plany na sierpień.

Zapraszam na podsumowanie lipca. Pomimo wakacji nie obijamy się i wysuszamy skóry na słońcu. Przekonacie się również o tym w sierpniu, bo pracy jest niemało.

Lipiec
Najważniejszym wydarzeniem lipca było rozpoczęcie konkursu z okazji naszych drugich urodzin. Macie jeszcze szansę wziąć w nim udział do poniedziałku, 3 sierpnia. Póki co zgłoszenia powoli wpływają, ale pula nagród jest spora, więc nie zwlekajcie i bierzcie się do pracy, bo warto!
Powróćmy jednak do poważniejszych spraw, czyli recenzji. W pierwszej połowie lipca opublikowaliśmy opis kilku gier z Polski. Były to:
W drugiej połowie lipca przyjrzeliśmy się dwóm grom z zagranicy: Extra! Extra!, Flip City i Equinox

Na Board Times ukazał się mój wpis o deck building. Kilka tekstów Tomasza również jest przygotowanych, lecz o czasie ich publikacji zadecyduje nasz Naczelny.

Sierpień.
W wakacje w każdy poniedziałek przyglądamy się w domowym zaciszu bardziej zaawansowanym tytułom. Z tego względu przygotowałam dla was krótki wpis o dwóch grach od NSKNGames: Mistfall oraz Exodus: Edge of Extintion (dodatek do Exodus: Proxima Centauri). Dowiecie się, co nam się spodobało w tych pozycjach, a do czego mamy zastrzeżenia. Kolejną wymagającą grą jest DRCongo, od wydawnictwa Ragnar Brothers. Mam nadzieję, że do końca sierpnia uda nam się wycisnąć więcej z tej pozycji i ukaże się jej recenzja.
Ponadto od prawie dwóch miesięcy posiadamy egzemplarz Odkrycia: Dzienniki Lewisa i Clarka, którego recenzję opublikujemy na początku sierpnia. Mam też przygotowany opis starszej pozycji - Piłka w grze od FOXGAMES. Co jeszcze? Spójrzcie na naszą półkę! 


Pamiętajcie o trwającym konkursie! Sylwia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz