Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

czwartek, 31 marca 2016

Podsumowanie marca i plany na kwiecień

Formuła podsumowania - spis recenzji, zastosowana w zeszłym miesiącu bardzo nam się spodobała. W związku z tym będziemy ją od tej pory stosować w naszych comiesięcznych tekstach. Oczywiście nadal będziemy informować Was o naszych planach na przyszłość.


Marzec
W zeszłym miesiącu udało nam się nawet zachować pewien balans między grami dostępnymi w języku polskim, niezależnymi językowo i zależnymi językowo. Mamy nadzieję, że któraś z nich trafi na Waszą półkę.

Gry niezależnie językowo:
Lignum -


Gry w języku polskim lub polskiej edycji:
Kacper Ryx i Król Żebraków - JAMA
Cywilizacja: Poprzez Wieki - Rebel.pl
Spookies - HABA
Nowy Jork 1901 - Bard Centrum Gier

Gry zależne językowo:
Pax Porfiriana - Sierra Madre Games
Trickerion: Legends of Illusion - Mindclash Games
Chaosmos - opublikowana w serwisie Board Times
Mystery! Motive for Murder - Mayfair Games

Za najlepszą grę z powyżej opisanych uważamy Cywilizację: Poprzez Wieki. Największe zaskoczenie dla nas to Nowy Jork 1901.

Kwiecień
W kwietniu pojawią się teksty o takich grach jak: Mombasa, Tides of Infamy, Hengist oraz Rumpelstiltskin. Są one gotowe i czekają na publikację. Ogrywamy Portal of Morth oraz Die Legenden von Andor: Chada & Thorn. Na pewno czymś jeszcze Was zaskoczymy, gdyż planujemy wprowadzić trochę publicystyki na stronę - oczywiście zależy to od ilości posiadanego przez nas czasu.

for2players

2 komentarze:

 1. Zauważyłem właśnie, że na blogach stricte o grach planszowych jest bardzo mało publicystyki - ciekawe z jakiego powodu. Czytam sporo blogów i wszędzie właśnie raczej stawia się na artykuły niż recenzje ;)

  Nie ukrywam, że przyjemnie byłoby poczytać coś innego od czasu do czasu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o nas i publicystykę, to odpowiedź jest prosta - pisanie recenzji sprawia nam najwięcej frajdy i dlatego tym głównie zajmujemy się.

   Usuń