Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

poniedziałek, 2 stycznia 2017

Podsumowanie grudnia i plany na styczeń

Witajcie! Na samym początku naszego comiesięcznego podsumowania. chcemy wszystkim naszym czytelnikom życzyć szczęśliwego Nowego Roku! Spełnienia wszystkich marzeń, nie tylko tych związanych z ukochanymi i wymarzonymi grami planszowymi. Zapraszamy do krótkiego sprawozdania z naszej działalności z grudnia oraz planów na najbliższą przyszłość.


Grudzień
Opisaliśmy takie ciekawe gry, jak:
Gra Pomyłek - imprezowa, luźna karcianka, w którą można pograć dosłownie wszędzie.
Forged in Steel - tytuł poświęcony rozwojowi okolic miasta Pueblo w stanie Colorado na przełomie XIX i XX wieku. Ciekawostką jest to, że główny mechanizm gry był wzorowany na Zimnej Wojnie (Twilight Struggle).
Wielka Księga Szaleństwa - gra kooperacyjna, która nie przypadła nam do gustu.
Gads Hill 1874 - tytuł z ciekawą mechaniką, która łączy logikę i dedukcję.
Small World: Podziemia - ta bardzo lubiana gra również nie zdobyła naszego uwielbienia.

Poza tym Sylwia opisała kolejny dodatek do Eldritch Horror (Under the Pyramids), w serwisie Board Times ukazał się tekst o grze Potwory w Nowym Jorku oraz zrobiliśmy nasze coroczne podsumowanie:
Rok zakończyliśmy tekstem Tomasza, w którym opisał, w jakie gry chciałby kiedyś zagrać - click

Styczeń
W styczniu planujemy opublikować recenzje takich gier, jak: SOL (Catch Up Games), Legends of Labyrinth (Let's Play), El Gaucho (Egmont), Wygnańcy: Oblężenie (Officina Monstrorum). To jest tak zwany plan minimum, który musimy zrealizować. Postaramy się Was czymś jeszcze zaskoczyć. Dziękujemy za śledzenie naszej strony. Obyście wytrzymali z nami kolejny rok ;-)

Sylwia i Tomasz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz