Start

Get your dropdown menu: profilki

Slider

wtorek, 1 września 2015

Podsumowanie sierpnia i plany na wrzesień.

Nastał wrzesień. Wielkimi krokami zbliżają się październikowe targi w Essen. Zanim przejdziemy do omówienia naszych planów z tym związanych, to przyjrzyjmy się, co ciekawego opublikowaliśmy w sierpniu.

Sierpień.
Najważniejszym wydarzeniem dla naszych czytelników było rozwiązanie naszego jubileuszowego konkursu. Cały czas jesteśmy pod wrażeniem Waszej kreatywności. Poza tym opublikowaliśmy dwie części naszej serii "Essen 2015. Jakie zapowiedzi zwróciły naszą uwagę?" (click i click).
Oczywiście nie zabrakło wielu recenzji, bo przecież tym się zajmujemy. Mogliście poczytać o:
Guns & Steel - bardzo ciekawej grze z Tajwanu;
Odkrycia. Dzienniki Lewisa i Clarka - jak okazało się, gra nie wzbudziła naszego entuzjazmu;
Starfighter - tytuł ten okazał się bardzo dynamiczną, taktyczną łamigłówką dla dwojga;
Piłka w Grze - tę grę polecamy najmłodszym;
Pandemic: Lekarstwo - też jest łamigłówką, ale troszeczkę mniej regrywalną naszym zdaniem.
Sylwia podzieliła się swoimi pierwszymi wrażeniami na temat Exodus: Edge of Extinction oraz Mistfall. Natomiast na Board Times została opublikowana recenzja tytułu Dunderhead, z której dowiecie się, jak nie powinny wyglądać nowoczesne gry planszowe.

Wrzesień.
W tym miesiącu postaramy się prezentować Wam kolejne nowości, które zapowiedziane są na tegoroczne targi w Essen. Jak już wcześniej wspominaliśmy, planujemy w tym roku wybrać się do Niemiec, więc być może powstaną jakieś teksty związane z tym tematem. Nie obiecujemy jednak tego.
Jeżeli zaś chodzi o recenzje, to pierwsza z nich będzie o grze DRCongo od Ragnar Brothers. Jest już ona  napisana, więc spodziewajcie się jej publikacji wkrótce. Kolejną grą, którą musimy skończyć ogrywać jest Grog Island od Pegasus Spiele oraz Mistfall od NSKN Games. W kolejce do gry czeka Impulse od Asmadi Games oraz Rycerze Pustkowi od Badger's Nest. Jeśli chodzi o ten ostatni tytuł, to postaramy się napisać pierwsze wrażenia na jego temat.
Oczywiście mamy nadzieję, że jeszcze czymś Was zaskoczymy.

for2players

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz